KOORMATRAKTORITE TÕSTUKID

Cranab’i uuenenud FC-seeria tõstukid FC6, FC8, FC10, FC12, FC16 avaldavad muljet juba tutvuse esimestel hetkedel. Põgus vaade veenab meid nende ehituse eelistes, uued FC-seeria tõstukid tõstavad kõrgemale, kiiremini, jõudsamalt ning täpsemalt, kui kunagi varem. Uus FC-seeria on oma konstruksiooniga uue ajastu alguseks, töötamaks igas tundlikus keskkonnas. Cranab maailma tasemel kõrgtehnoloogiline arendustöö, meeskonnalt kel sooviks anda oma panus modernse ajastu metsandusse.
TEHNILISED ANDMED
Suurim ulatus 7,2m 9,0m 10,0m
Suurim tõstemoment, kNm 68 74 74
Suurim tõstemoment nooleotsast kNm, ulatusel:
7,2m          9,0m          10,0m
5,5m          5,6m          6,0m
3,0m          3,0m          3,0m


6,4
8,4
15,8


4,4
7,7
14,4


3,4
6,4
13,7
Noolepikendi, m 1,7
3,4
4,0
Suurim pöördemoment, kN 22
20
20
Pöördenurk ° 370
370
370
Töörõhk, mPa 20,0
20,0
20,0
Soovituslik õlikogus,
l/min
90-
150
90-
150
90-
150
Kaal, lühima mastikõrgusega, ilma rotaatori ja haaratsita, kg
1235

1350

1400
Cranab EC7
     TUGEVAD ARGUMENDID:
 • JÕUDLUS TÖÖTAMISELJÕUDLUS TÖÖTAMISEL
  NÄHES SEDA MASTI - MÕISTAD TÖÖTAMISEL SELLE JÕUDLUST. Uued FC-seeria tõstukid on disainitud säästma meie klientidel sekundeid, sentimeetreid, kilosid igal sammul. Uue masti lahendus muudab tõstuki kergemaks, vähem ruumi nõudvamaks ja kõrgemale ulatuvamaks.
 • SISSEEHITATUD ANDURIDSISSEEHITATUD ANDURID
  SISSEEHITATUD ANDURID.Nende abil muutub tõstuk tõeliselt “inteligentseks”. Uutel FC-seeria tõstukitel on valikuna saadaval integreeritavad andurid, mis võimaldavad erinevatelt tõstuki osadelt koguda informatsiooni nende asendi kohta teineteise suhtes.
 • NELJA-PUNKTI ÜHENDUSNELJA-PUNKTI ÜHENDUS

  NELJA-PUNKTI ÜHENDUS
  Peapoomi ja välispoomi konstantne liikumine ja kiirus tagavad ühtlase ja sujuva liikumise kogu tööskaalal, mis samuti tagab ergonoomilise töötamise masinale lähemal.
 • RÕHUASETUS TÖÖLERÕHUASETUS TÖÖLE
  TÕSINE RÕHUASETUS TÖÖLE. Kuidas tunduks kui noolele paigaldatud suundvalgus oleks konstantselt haaratsile suunatud ? Oskuslikult valitud asukohaga ja korralikult kaitstud lisavarustus aitab tööjõudlust suurendada.
 • KIIREM TÖÖKIIREM TÖÖ
  SUUREM DIAMEETER, KIIREM TÖÖ. Cranab’i tõstuk on nii mõneski suhtes hästi proportsioneeritud. Oleme valinud jämedama diameetriga hüdrovoolikud kuna need tagavad parema varustuskindluse ja väiksema õlisurve kao, mis taas tagab kiirema ja energiasäästlikuma töötulemuse.
 • TULEVIKUKS VALMISTULEVIKUKS VALMIS
  TÕSTUKI POOM TULEVIKUKS VALMIS Uus FC-seeria pakub lisaks alternatiivsele hüdrovoolikute-torude paiknemisele veel kahte ekstra õlitoiteliini.Üks neist näiteks võib olla kasutatav Cranab’i hüdraulilise aktiivpiduri tarbeks ning teine oleks vaba mistahes muu funktsiooni jaoks.
 • UNIKAALNE AKTIIVPIDURUNIKAALNE AKTIIVPIDUR
  AKTIIVPIDUR - UNIKAALNE PIDUR-RIPUTI Uus FC-seeria patendeeritud Active Link väljendab endas huvipakkuvat arendustööd. Mida rohkem on haarats koormatud, seda suurem on pidurduseffekt. Funktsiooni “haarats avatud” korral võid aktiivselt pidurdada haaratsi kõikumist.
 • VOOLIKUTE PAIGUTUSVOOLIKUTE PAIGUTUS
  SISEMINE VOOLIKUTE PAIGUTUS Cranab oli ilmselt esimene sellise lahenduse kasutuselevõtja - hästi disainitud sisemiste voolikute paigutus kaitseb õlivarustuse kindlust. Arendustöö on andnud Cranab’ile võimaluse valmistada tooteid töötamaks suurtel töörõhkudel.
 • ÜLIMUSLIKUD LIUGLAAGRIDÜLIMUSLIKUD LIUGLAAGRID
  ÜLIMUSLIKULT DISAINITUD LIUGLAAGRID - on midagi, mida me Cranab’is näeme väga tähtsana. Kuna laagrid on tähtsad kestvuse seisukohalt, siis oleme seadnud eesmärgiks muuta pinnakvaliteedi ühtlaseimaks ja tolerantsid võimalikult väikeseks.
Infoleht pdf formaadis Tõstukite mõõdud
Loglink 2016 ©